Kommunestyre

Kommunestyre

Kommunestyret er kommunens høyeste organ og har 15 representanter valgt av innbyggerne i valg.

SIST OPPDATERT: 01.11. 2019 - 09:11

Kommunestyrerepresentanter / vararepresentanter

 

Her finner du en oversikt over kommunestyrerepresentantene.

Arve Hitterdal, ordfører - Framtida Holtålen
Per Langeng, varaordfører - Senterpartiet
Irene Bremnes, Framtida Holtålen
Per Bakken Grindstad, Framtida Holtålen
Liv Rønning, Senterpartiet
Heidi Greni, Senterpartiet
Anders Grøtådal, Senterpartiet
Olav Halvor Megård, Pensjonistpartiet
Jan Arild Sivertsård, Arbeiderpartiet
Dag Knudsen, Arbeiderpartiet
Tove Hegseth, Arbeiderpartiet
Petter Almås, Arbeiderpartiet
Ann Elisabeth Hansvold, Arbeiderpartiet
Olav Trondsaune, Arbeiderpartiet
Gøril Lundereng Skjefte, Arbeiderpartiet
Vararepresentanter

Vararepresentanter fra Framtida Holtålen:

  1. Stian Sundan Grønli – stiangronli@gmail.com
  2. Jan Moen – jan@vistihessdalen.no
  3. Jorun Holden – Jorunn-h@online.no
  4. Frode Moen –  Frodemoen75@gmail.com
  5. Andre Van Kooten – andrekarinsidny@live.com
  6. Stein Ove Bogholm – bogholm@gmail.com

Vararepresentanter for Senterpartiet: 

 

  1. Vidar Aune – Vidar.aune.haltdalen@gmail.com
  2. Liv Grete Heksem –  livhek@online.no
  3. Anders Brennås – abrennaa@online.no
  4. Ola Kirkhus – olakirkhus@hotmail.com
  5. Bjørg Helene Skjerdingstad – Skjerdingstadgaarde@gmail.com
  6. Morten Jensås – morten@bergstadenbygg.no
  7. Åge Bergan – aaberga@online.no

Varamedlemmer fra Pensjonistpartiet:

  1. Arne Inge Sesseng Nordfjeld – Arnen87@gmail.com
  2. Ole Anders Holden – Ole.holden@gmail.com
  3. Stein Harry Angen-  eggenangen@gmail.com
  4. David Engan – david@protex.no

Varamedlemmer fra Arbeiderpartiet: 

  1. Tøre Børresen – tore@caravan.no
  2. John Lars Skjefte  – jlskefte@gmail.com
  3. Torild Gunbjørg Løvdal – Torild.lovdal@gmail.com
  4. Torbjørn Wolden – towolden@online.no
  5. Ingrid Moan – Ingrid.moan@hotmail.com
  6. Liv Sunde Moan – liv.sunde.moan@gauldalen.no
  7. Ole Roger Gundersen –  oleroggundersen@gmail.com
  8. Elling Nyrønning – Ellingnyronning@icloud.no
  9. Morten Ingebrigstvoll – morten.ingebrigtsvoll@gauldalen.no
  10. Susanne Agnor-Grøtådal – susanneagnor@yahoo.no
X