Kommunestyre

Kommunestyre

Kommunestyret er kommunens høyeste organ og har 15 representanter valgt av innbyggerne i valg.

SIST OPPDATERT: 01.09. 2021 - 13:53

Kommunestyrerepresentanter / vararepresentanter

 

Her finner du en oversikt over kommunestyrerepresentantene.

Arve Hitterdal, ordfører - Framtida Holtålen
Per Langeng, varaordfører - Senterpartiet
Stian Sundan Grønli, Framtida Holtålen
Per Bakken Grindstad, Framtida Holtålen
Liv Rønning, Senterpartiet
Heidi Greni, Senterpartiet
Anders Grøtådal, Senterpartiet
Olav Halvor Megård, Pensjonistpartiet
Jan Arild Sivertsgård, Arbeiderpartiet
Dag Knudsen, Arbeiderpartiet
Tore Børresen

E-post: tore@caravan.no

Petter Almås, Arbeiderpartiet
Ann Elisabeth Hansvold, Arbeiderpartiet
Olav Trondsaune, Arbeiderpartiet
John Lars Skjefte, Arbeiderpartiet
Vararepresentanter

Vararepresentanter fra Framtida Holtålen:

  1. Jan Moen – jan@vistihessdalen.no
  2. Jorun Holden – Jorunn-h@online.no
  3. Frode Moen –  Frodemoen75@gmail.com
  4. Andre Van Kooten – andrekarinsidny@live.com
  5. Stein Ove Bogholm – bogholm@gmail.com
  6. Mia Katrin Skogås

Vararepresentanter for Senterpartiet: 

 

  1. Vidar Aune – Vidar.aune.haltdalen@gmail.com
  2. Liv Grete Heksem –  livhek@online.no
  3. Anders Brennås – abrennaa@online.no
  4. Ola Kirkhus – olakirkhus@hotmail.com
  5. Bjørg Helene Skjerdingstad – Skjerdingstadgaarde@gmail.com
  6. Morten Jensås – morten@bergstadenbygg.no
  7. Åge Bergan – aaberga@online.no

Varamedlemmer fra Pensjonistpartiet:

  1. Arne Inge Sesseng Nordfjeld – Arnen87@gmail.com
  2. Ole Anders Holden – Ole.holden@gmail.com
  3. David Engan – david@protex.no

Varamedlemmer fra Arbeiderpartiet: 

  1. Torild Gunbjørg Løvdal – Torild.lovdal@gmail.com
  2. Torbjørn Wolden – towolden@online.no
  3. Ingrid Moan – Ingrid.moan@hotmail.com
  4. Liv Sunde Moan – liv.sunde.moan@gauldalen.no
  5. Ole Roger Gundersen –  oleroggundersen@gmail.com
  6. Elling Nyrønning – Ellingnyronning@icloud.no
  7. Morten Ingebrigstvoll – morten.ingebrigtsvoll@gauldalen.no
  8. Susanne Agnor-Grøtådal – susanneagnor@yahoo.no
X